Květen 2017

Můj sen, můj život

27. května 2017 v 1:10 | Usagi Hiyori |  Cosplay
Bude to tedy o mém cosplayi Hatsune Miku :)
Tento cosplaye jsem měla na sobě poprvé na Animefestu 2012.Popravdě jsem ho dělala asi na dvakrát a potom jsem se na to vykašlala to moc nešlo (a prostě se mi v té době nic nechtělo :D )
Tak jsem si ji asi zhruba loňský rok (2014) koupila od jedné cosplayerky i s parukou.S parukou protože ta moje byla jaksi ne podle mých představ a hlavně ne za ty peníze.Culíky byli řídké a honě rychle se zacuchávali.Hlavně po tom co jsme po dlouhé době paruku umyla tak nešla už rozčesat.
Takže to je ten důvod,proč tuto první verzi mám koupenou :) Jinak mám všechny verze ušité),tedy kromě ještě jedné. Mám už hotové sanplay singing of the dragon,Matryoshku,Akazukin,School uniform,Nurse a sakura verzi+ další kterou nevím jak se jmenuje. :3
Hatsune Miku Sandplay singing of the Dragon:
Tato verze Miku byla pro mě asi nejtěžší,protože jsem se na ni těšila.Především jsem ráda jak to dopadlo.Není to sice udělané přesně (třeba klobouček a copy).Důvod byl takový.že se mi to prostě nelíbilo(Opravdu se omlouvám,ale je to tak).Je to především tím,že se mi nelibí provedení copů u té paruky a ten klobouček.
Jinak se v této verzi cítím hodně dobře. Je pohodlný a prostě jsem prostě na něj hrdá :D. Především, že jsem ho celý šila šila v ruce :D.
Tak teď k výrobě :)
Moc moc se omlouvám ale momentálně nemám fotky progressů budou až bůh ví kdy:/
Takže,celý cosplay jsem dělala z lesklé pružné látky.Nejdříve jsem začala s horním dílem. Střich jsem použila na triko jen s trochu vystříhnutým dekoltem.Zapošila jsem látku tak aby se nepárala,sešil k sobě a začala dělat lemi kolem dekoltu(Fialovou stuhou).Potom jsem si vzala kus (nebo spíš zbytek) fialové látky a přišil jsme ho pod hrudník.Potom jsem si vzala jen obyčejný zlatý fix,kterým jsem si udělala ornamenty.Potom jsem je dodělala rukávy.
Sukně byla trochu těžší.Je udělaná z látky,tylu a z gumy.Takže žádná věda.Vlečku jsem jen nařasila a sešil k sobě(je na sichrajsik).Doufám,že se Vám aspon trochu líbí :33
Nadále v ní budu pokračovat :33